Images-loading

Autorzy wyróżnionych prac w maju

Artysta roku 2

 

 

 

 

 

1.Madzia Szarzyńska 02

2.Igor Tumiłowski 2b

3.Zuzia Bielecka 2a

4. Martyna Kacprzak 2a

5.Ala Orzażewska 2b

6.Maja Wróblewska 2c

7.Emil Seliwiak 2b

8.Ksawery Kuśmider 02

9.Karolina Piotrowska 2b

10. Kasia Muszyńska 4b

11.Maksymilian Dymura 01

12.Maja Olesińska 1a

13.Staś Kiełbicki 1a

14.Kajtek Bilecki 2c

15.Krysia Albińska 4b

16.Filip Bilecki 2c

17.Zuzia Demianiuk 3a

18.Hania Ogrodzka 02

19.Szymon Zawadzki 02

20.Gabrysia Kotwicka 3b

Autorzy wyróżnionych prac w kwietniu

Artysta roku 1

 

 

 

 

 

1.Madzia Szarzyńska 02

2.Maja Olesińska 1a

3.Amadeusz Markiewicz 01

4.Sandra Andruszczak 3b

5.Gabrysia Pepla 3a

6.Karolina Sierhej 2b

7.Lena Rudzka 2a

8.Karolina Walerian 3a

9.Karolina Piotrowska 2b

10.Zuzia Jabłońska 3a

11.Zuzia Konarzewska 3a

12.Wiktoria Demków 4b

13.Zuzia Lewandowicz 1a

14.Lena Błachnio 01

15.Krysia Albińska 4b

16.Staś Kiłełbicki 1a

17.Diana Zalewska 1a

18.Emilka Matczak 02

19.Emil Seliwiak 2b

20.Gabrysia Kotwicka 3b

Autorzy wyróżnionych prac w marcu

b_200_150_16777215_0_0_images_zdjecia_konkurs_artysta_roku_marzec_2017.jpg

 

 

 

 

 

1.Damian Peński 2c

2.Sandra Andruszczak 3b

3.Martyna Kozacka 01

4.Emil Seliwiak 2b

5.Julia Wróblewska 01

6.Zosia Rudzik 01

7.Lena Walczak 01

8.Lena Sierhej 02

9.Małgosia Borzęcka

10.Franek Borzęcki 02

11.Jas Wojcieszek 02

12.Kajetan Bilecki 02

13.Zuzia Konarzewska 3a

14.Madzia Szarzyńska 02

15.Kuba Walerian 5a

16.Oliwka Stępniak 2a

17.Karolina Walerian 3a

 

Autorzy wyróżnionych prac w lutym

b_200_150_16777215_0_0_images_zdjecia_konkurs_artysta_roku_luty_2017.jpg

 

 

 

 

 

1.Maja Boguszewska 2b

2.Marta Kowalska 3b

3.Emil Seliwiak 2b

4.Natalia Laska 2b

5.Madzia Szarzyńska 02

6.Kuba Przybysz 02

7.Tosia Ogłoza 02

8.Kuba Paluch 2b

9.Laura Hugo-Bader 1a

 

Autorzy wyróżnionych prac w styczniu

 b_200_150_16777215_0_0_images_zdjecia_konkurs_artysta_roku_styczen_2017.jpg

 

 

 

 

 

1.Madzia Szarzyńska 02

2.Karolina Sierhej 2b

3. Diana Zalewska kl.1a

4.Sandra Andruszczak 3b

5.Emil Seliwiak 2b

6.Lena Sierhej 02

7.Małgosia Borzęcka 2c

8.Blanka Bukalska 2b

9.Piotr Elwertowski 02

10.Maksymilian Dymura 01

11.Kuba Goss 02

12.Hania Ogrodzka 02

13.Radek Walerian 2a

14.Krzyś Kalandyk 2b

15.Kuba Paluch 2b

 

Autorzy  wyróżnionych prac  w grudniu

grudzień

 

 

 

 

 

 

1. Małgosia Borzęcka 2c

2. Damian Peński 2c

3. Igor Tumiłowski 2b

4. Karolina Kaczorowska 1a

5. Zuzia Scisłowska 3b

6. Zuzia Demianiuk 3a

7. Magda Kujawska 3b

8. Zuzia Miller 5a

9. Alicja Orzażewska 2b

10. Ogłoza Tosia 02

11. Stępniak Oliwka 2a

12. Madzia Szarzyńska 02

13. Nowakowska Wiktoria 1a

14. Julia Stelmach 3b

15. Zuzia Jabłońska 3a

16. Damian Jakubowski 02

17. Stelmach Błażej 1a

18. Kuba Goss 02

 

 Autorzy wyróżnionych prac w listopadzie

listopad

 

 

 

 

 

1. Zosia  Janicka 01

2. Beata Wieczorek 1a

3. Zuzia  Jabłońska 3a

4. Kajetan Bilecki 02

5. Tosia Ogłoza 02

6. Madzia Szarzyńska 02

7. Maja Skalska 01

8. Emilia Matczak 02

9. Jaś Wojcieszek 02

10. Emil Jaworski 1a

11. Piotr Elwertowski 02

12. Milena Adamów 3a

13. Julka Stelmach 3b

14. Ksawery Kuśmider 02

15. Marta Kowalska 3b

16. Róża Albińska 2b

17. Zuzia Lewandowicz 1a

18. Zuzia Demianiuk 3a

19. Lena Błachnio 01

20. Zuzia Ścisłowska 3b

21. Lena Sierhej 02

 

Autorzy wyróżnionych prac w październiku

pażdziernik

 

 

 

 

 

 

1. Martyna Kozacka 01

2. Zuzia Napiórkowska 2a

3. Janusz Sierhej  02

4. Karolina Piotrowska 2b

5. Alicja Orzażewska 2b

6. Norbert Pietrzak 01

7. Damian Jakubowski 02

8. Franek Borzęcki 02

9. Julia  Stelmach 3b

10. Mateusz Ścisłowski 2c

11. Róża Albińska 2b

12. Damian Peński 2c

13. Blanka Bukalska 2b

14. Laura Hugo-Bader 1a

15. Sandra Andruszczak 3b

16. Karolina Serhej 2b

17. Gabrysia Kotwicka 3b

18. Zosia Janicka 01

19. Kuba Wyrzykowski 2c

20. Madzia Szarzyńska 02

21. Wiktoria Wiśniewska 01

 

Autorzy wyróżnionych prac we wrześniu

wrzesień

 

 

 

 

 

 

1. Julia Stelmach 3b

2. Ala Orzażewska 2b

3. Kuba Goss 02

4. Damian Jakubowski 02

5. Lena Żywek 02

6. Karolina Piotrowska 2b

7. Witek Bogdanowicz 2c

8. Wojtek Nikodem 01

9. Karolina Walerian 3a

10. Martyna Kozacka 02

11. Karolina Miodońska 01

12. Madzia Szarzyńska 02

13. Nikola Mięczkowska 3a

14.Kasia Mikołajczuk 1a

15.Maja Niedziałek 01

 

 

0
0
0
s2smodern

konkurs świątecznykonkurs

W świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs świąteczny,
w którym wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Duchnicach.
Prace dzieci zachwyciły innych uczniów, nauczycieli oraz rodziców
gdyż były wykonane z dużą starannością różnymi technikami,
niektóre z nich wyglądały „smakowicie”.

 

0
0
0
s2smodern

konkurs ozdoba 16

 

 

 

 

 

 

0
0
0
s2smodern