Images-loading

W związku z organizacją Pikniku (25.05) informujemy Rodziców dzieci dojeżdżających - o zmianie ostatniego kursu autobusu. Ostatni autobus odjeżdżać będzie o godzinie 16.30. Pozostałe kursy pozostają bez zmian. Prosimy o niezwłoczne przekazanie wychowawcom klas informacji na temat kursu, którym będą wracały Państwa dzieci. Prosimy również o wiadomość, które dzieci będą odebrane osobiście przez Rodziców po zakończeniu pikniku. Pozwoli nam to na sprawną organizację wydarzenia.

0
0
0
s2smodern
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt. „ Wiosna w obiektywie”.

Spośród ponad 300 prac, które trafiły do naszej szkoły, jury konkursowe wybrało 50 najlepszych, które zostały zaprezentowane na wystawie.

Poniżej prezentujemy wyniki:

* kategoria 0 - III

- miejsce I - Jerzy Chrząszczewski ( Oddział Przedszkolny przy SP im. Marii Kownackiej, Nowy Kamień, 09- 530 Gąbin, kl. 0)
- miejsce II - Emilia Foryś ( Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, 00- 893 Warszawa, kl. I)
- miejsce III - Hanna Gładkowska ( Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego, 87- 630 Skępe, kl. III)

* wyróżnienia:

- Alicja Kopeć (Szkoła Podstawowa nr 2, 59- 400 Jawor, kl. I)
- Oliwia Kokot ( Zespół Szkolno- Przedszkolny w Wojnowicach, 64- 330 Opalenica, kl. III)
- Aleksandra Szczepański ( Szkoła Podstawowa nr 312, 03- 984 Warszawa, kl. I)
- Julia Lis ( Odział Przedszkolny przy SP im. Marii Kownackiej, Nowy Kamień, 09- 530 Gąbin, kl. 0)

* kategoria IV - VII

- miejsce I - Marta Czech ( Zespół Szkół w Kępicach, 77- 230 Kępice, kl. VI)
- miejsce II - Wiktoria Pęsko ( Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej, kl. VII)
- miejsce III - Maciej Filipkiewicz ( Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa, 04- 386 Warszawa, kl. IV)

* wyróżnienia:

- Rafał Karwan ( Szkoła Podstawowa nr 312, 03- 984 Warszawa, kl. V)
- Maja Cytryna ( Szkoła Podstawowa nr 189, 93- 213 Łódź, kl. V)
- Aleksandra Zawada (Szkoła Podstawowa nr 2, 59- 400 Jawor, kl. VII)
- Zofia Perkowska (Dom Kultury "Uśmiech", 05- 850 Ożarów Mazowiecki, lat 12)

Gratulujemy!

Dziękujemy sponsorom, dzięki którym zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody!
(nagrody wyślemy pocztą)

empikfoto.pl
NETFALA
JBM Development
PKO Bank Polski - SKO

Patronat:
Fundacja Hospicjum Onkologiczne

Zdjęcia już wkrótce!

0
0
0
s2smodern
Wypełnione kolorami i zapachami Indie to jedna z najstarszych kultur na świecie. O bogactwie kultury i różnorodności tego niezwykłego miejsca mogli usłyszeć nasi uczniowie podczas warsztatów edukacyjnych pt.;"Kolorowe Indie". O tym jak wygląda życie nad Gangesem opowiedział pochodzący z Indii Jahangir Mangalia (właściciel Biura Podróży Exotic Travel). Prowadzący warsztaty przybliżył dzieciom realia życia
w Indiach poprzez wykorzystanie kolorowych fotografii i barwnych strojów, a wszystko to okraszone ciekawymi opowieściami, o tym jak żyją dzieci w Indiach, jak się bawią i jak uczą, jakie zwierzęta można spotkać na ulicach indyjskich miast i jak wygląda indyjski ślub. Uczniowie dowiedzieli się wielu interesujących faktów o tym wielobarwnym i zróżnicowanym kulturowo kraju. Warsztaty zorganizowano w ramach projektu "Mali Misjonarze". Koordynatorem projektu jest Beata Paplińska i Danuta Fyda-Zięba.
warsztaty_Indie1.jpg 
0
0
0
s2smodern

W ramach gminnego projektu „Mali Misjonarze” nasza szkoła zorganizowała konkurs plastyczny pt.: „Podróż do Indii”. Z okazji finału konkursu w szkole odbyła się wystawa pokonkursowa, a dla zwycięzców i uczniów z klas 5 przygotowano warsztaty edukacyjne „Kolorowe Indie”. Gościliśmy w naszej szkole uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Płochocinie wraz z opiekunem p. Haliną Łażewską. I miejsce w konkursie zajęła uczennica klasy 5, ze Szkoły Podstawowej w Płochocinie Małgorzata Rudzik. GRATULACJE dla wszystkich nagrodzonych w konkursie.

 podroz_do_Indii1.jpg
0
0
0
s2smodern

A oto i Oni-Monika, Zosia, Antek i Tosia z Oddziałków Przedszkolnych, zwycięzcy konkursu fotograficznego. Konkurs organizowany był w ramach programu "Wspólnie czas spędzamy- razem czytamy". Gratulacje dla zwycięzców oraz podziękowania dla rodziców za aktywny udział w konkursie.

talent1.jpg   talent2.jpg
0
0
0
s2smodern

W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem i dużą liczbą nadesłanych prac, w tym wielu tekstów, informujemy, że wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 11 maja 2018r. Przepraszamy za opóźnienie.

plakat.JPG 
0
0
0
s2smodern