Spotkanie z Rodzicami Dzieci, które zostały przyjęte do oddziałów zerówkowych odbędzie się 28 sierpnia (w środę) o godzinie 17:00.

Rada Rodziców zamówiła podręczniki do pracy w klasie "0", które będą mogli Państwo zakupić również 28 sierpnia. Przedstawiciel wydawnictwa WSiP będzie je sprzedawał od 16:00 do 18:00. Cena zastawu to 139zł. W skład zestawu do edukacji przedszkolnej wchodzą następujące książki: - Plac zabaw. Kropki, kreski i litery. Ćwiczenia motoryka mała i grafomotoryka - Diagnoza dojrzałości szkolnej - Plac zabaw. Box sześciolatka. Wydawnictwo WSiP Komplet materiałów dla sześciolatków zawiera następujące elementy: Plac zabaw. Sześciolatek. Karty pracy. Część 1 Plac zabaw. Sześciolatek. Karty pracy. Część 2 Plac zabaw. Sześciolatek. Karty pracy. Część 3 Plac zabaw. Sześciolatek. Karty pracy. Część 4 Plac zabaw. Sześciolatek. Księga zabaw z literami Plac zabaw. Sześciolatek. Wyprawka Plac zabaw. Alfabet z obrazkami.