dzieciaki do rakiet

"Dzieciaki do Rakiet"
To ogólnopolska akcja mająca na celu popularyzację tenisa wśród dzieci w wieku 5-12 lat oraz ich rodziców.
W akcję włączyli się uczniowie klasy II z rodzicami i już od grudnia na lekcjach wychowania fizycznego dzieci będą mogły spróbować tej dyscypliny sportowej.
Szkoła otrzyma sprzęt tenisowy, nauczyciele przejdą szkolenia, dzięki którym będą mogli wprowadzić tenis na lekcjach
w-fu.

Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę cebulek żonkili w dniach 16.10 - 20.10.17. W dniu 31.10.17 grupa dzieci wraz z przedstawicielami Samorządu brała udział w sadzeniu żonkili przed Szkołą. Na efekty będzie trzeba poczekać. Już teraz cieszymy się, że przed naszą Szkołą wyrosną piękne żonkile.

Pola 1

Od poniedziałku (02.10.2017r.) od godziny 12.00 można oddawać głosy na naszą Szkołę w konkursie Empiku. Prosimy o pełną mobilizację. Blisko 500 szkół z całej Polski bierze udział w konkursie. Prośba do wszystkich Uczniów, Rodziców, Znajomych - potrzebujemy waszych głosów. Tylko 10 szkół wygrywa. Naszą siłą jest motywacja... Zatem głosujmy na Szkołę Podstawową w Duchnicach poprzez stronę:

1000 powodow