Images-loading

KOŁA ZAINTERESOWAŃ - Plan obowiązuje od 2 października 2017 r.

KLASY I-III

MATEMATYCZNE

Klasa II - 13.45- 14.30 poniedziałek s.12
Klasa III b,c - 12.45- 13.30 poniedziałek s. 14
Prowadząca p. B. Stefańska

Klasa IIIa – 13.45 – 14.30 poniedziałek s.13

Prowadząca p. N. Chojnowska

PRZYRODNICZE

Klasa II a– 11.40- 12.25 środa s.14
Prowadząca B. Majewska

Klasa IIIb,c- 13.45- 14.30 poniedziałek s.6
Prowadząca p. A. Kołodziej

PLASTYCZNE

Klasa Ia,b – 12. 45- 13.30 poniedziałek s.12
Klasa IIa, IIIb – 14.40- 15.25 wtorek s.11
Prowadząca p. E.Bielecka – Wochna
Klasa III - 12.45- 13.30 wtorek s.14
Prowadząca p. A. Kołodziej

Klasa Ic - 14.40-15.25 czwartek s.7

Prowadząca B. Majewska

TEATRALNE

Klasa II i III – 13.45- 15.30 piątek s.teatralna
Prowadząca p. K. Stęplowska

SZACHOWE

Klasy II i IIIb – 12.45 – 13.30 środa s.14
Klasy IIIa i IIIc 13.45- 14.30 wtorek s.14
Prowadząca p. K. Idziak

MUZYCZNE

Klasa III – 11.40- 12.25 piątek s. teatralna
Prowadzący p. A. Cichal

SAMORZĄD

Klasy II i III 13.45- 14.30 –poniedziałek s.13
Prowadzący p S. Żukowski

 

KLASY IV- VI


POLONISTYCZNE

Klasy IVb, Vb – 13.45- 14.30 czwartek s.4

Klasa IVa,Va i VI – 14.45- 15.25 czwartek s.4
Prowadząca p. M. Stanisławska
 

J. ANGIELSKIEGO

Klasy IV- VI -14.40- 15.25 czwartek s.6
Prowadząca p. A.Smaga


TEATRALNE

Klasy IV-VI- 14.40 -16.10 poniedziałek s. teatralna
Prowadząca p.M. Łempicka - Ćwiek
 

HISTORYCZNE

Klasy IV-VI- 14.40- 15.25 poniedziałek s. 4
Prowadząca p. M. Włodek


PRZYRODNICZE

Klasy IV 8.00- 8.45 piątek s.3
Klasy IV-VI 14.40- 15.25 czwartek s.3
Prowadząca p. M. Płochocka

MATEMATYCZNE

Klasy V 13.45– 14.30 piątek s.3
Prowadząca p. J. Kowalczyk
Klasy IVb 12.45- 13.30 czwartek s.7
KlasyIVa i VI 8.00- 8.45 wtorek s.5
Prowadzący p.D.Galant


SZACHOWE

KlasyIV- VI -14.40- 15.25 wtorek s.5
Prowadzący p. D. Galant


MUZYCZNE

Klasy IV-VI – 14.40 – 15.25 wtorek s. teatralna
Prowadzący p. A. Cichal


SKS

Klasy IV-V- 14.40- 15.25 wtorek
8.00 – 8.45 piątek

Prowadzący p. J. Olszówka

Klasy III 14.40- 15.25 poniedziałek

Prowadzący p. W. Kalita


od listopada


klasa VI - 14.40- 15.25 środa
Prowadzący p. J. Olszówka


Klasy IV-V- 14.40- 15.25 wtorek
8.00 – 8.45 piątek
Prowadzący p. W.Kalita


SAMORZĄD

Klasy IV-VI 14.40- 15.25 środa s.3
Prowadząca p. M. Płochocka

0
0
0
s2smodern