Images-loading

KOŁA ZAINTERESOWAŃ w roku szkolnym 2018/2019

 

KLASY I-III


MATEMATYCZNE

Klasa III- 11.40- 12.25 poniedziałek s. 5

Prowadząca p. B. Stefańska

Klasy II -10.45- 11.30 wtorek s.14

Prowadząca p. E. Bielecka-Wochna

Klasa IIb czwartek 10.40- 11.30

Prowadząca p. E.Cichal

 

PRZYRODNICZE

Klasa II – 13.45- 14.30 środa biblioteka

Prowadząca p. M.Karpińska

Klasa III – 11.40- 12.25 środa s.14

Prowadząca p. B. Motas

 

TEATRALNE

Klasa I-III – 13.45- 15.30 czwartek s. teatralna

Prowadząca p. K. Stęplowska

 

PLASTYCZNE

Klasa Ia Ib czwartek 13.45- 14.30 s.13

Prowadząca p. E. Bielecka-Wochna

Klasa Ic środa 14.00- 14.40 świetlica

Prowadząca p. A. Kołodziej


JĘZYKA WŁOSKIEGO 

Klasy I-II - 10.45 - 11.30 poniedziałek s. B

Prowadząca p. K. Miszkurka


SZACHOWE

Klasy II-III – 12.45 – 13.30 środa s.14 

Prowadząca p. K. Idziak 



INFORMATYCZNE

Klasa II – 13.45- 14.30 środa s. 5

Klasa III 11.40-12.25 czwartek s.14

Prowadzący p. A. Cichal



KLASY IV- VII

 

POLONISTYCZNE

Klasy V – 13.45- 14.30 poniedziałek s.3

Klasa VI – 16.30- 17.15 środa s.3

Prowadząca p. M. Stanisławska


Klasy IV - 15.35-16.20 środa s.6

Prowadząca p. M. Małecka

 

JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Klasy VI - 10.45 - 11.30 czwartek s.14

Prowadząca p. A. Smaga

 

JĘZYKA WŁOSKIEGO

Klasy IV- VII 15.35- 16.20 środa s.6

Prowadząca p. K. Miszkurka

 

JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Klasy IV-VII 14.40-15.25 piątek s.6

Prowadząca p. J. Faka

 

PRZYJACIELE FRANKOFONII

Klasy IV poniedziałek 8.00- 8.45 poniedziałek s.13

Prowadząca p. D. Fyda-Zięba

 

TEATRALNE

Klasy IV-VII - 08.55 -9.40 poniedziałek s. teatralna

                      8.00- 8.45 środa czwartek s. teatralna

Prowadząca p. M. Łempicka - Ćwiek

 

HISTORYCZNE

Klasy IV-VII- 15.35- 16.20 wtorek s. 4

Prowadząca p. M. Włodek 

 

PRZYRODNICZE

Klasy IV 08.00- 08.45 poniedziałek s.5

Prowadząca p. M. Płochocka

GEOGRAFICZNE

Klasy V-VII 16.30- 17.15 wtorek s.3

Prowadząca p. M. Płochocka

 

MATEMATYCZNE

Klasy V 13.45 – 14.30 poniedziałek s.B

Klasa VIa 08.00- 08.45 poniedziałek s.14

Prowadząca p. A. Kozłowska

 

Klasy IV  08.00- 08.45 wtorek s.13

              09.50- 10.35 wtorek s.14

Prowadzący p. A. Skarżyńska

 

MUZYCZNE

Klasy IV- VII 14.40- 15.25 piątek s. 7

Prowadząca p. R. Badaczewska

 

SZACHOWE

Klasy IV-VII -16.30- 17.15 wtorek s. 4

Prowadzący p. A. Mroczkowski

 

SKS

Klasy VII- 14.40- 15.25 wtorek sala gimnastyczna

klasa VI - 08.00- 09.40 środa sala gimnasytczna

Prowadzący p. J.Olszówka

Klasy II-IV- 8.00 – 8.45 czwartek sala gimnastyczna

Prowadzący p. W.Kalita

Klasy IV 14.40-16.20 środa sala gimnastyczna

Klasy VII 15.35- 16.20 czwartek sala gimnastyczna

Prowadząca p. J.Kalita

 

SAMORZĄD

Klasy V    11.40- 12.25 środa biblioteka

Klasy VI   11.40- 12.25 czwartek biblioteka  

Prowadząca p. M. Płochocka

                     p. S. Żukowski

0
0
0
s2smodern